Wie wint de spannende finale van Sing Again?

Dominique, Ibe, Jade, Jessy, Katy, Melanie, Pistice en Remi gooien alles in de strijd op vrijdag 3 oktober om 20u40 bij VTM en VTM GO

Na vier weken vol memorabele comebacks en verrassende performances is Sing Again toe aan hét hoogtepunt van het tweede seizoen. In de grote finale op vrijdag 3 oktober staan acht sterke stemmen klaar om alles te geven. Dominique, Ibe, Jade, Jessy, Katy, Melanie, Pistice en Remi dingen naar de overwinning en zijn helemaal klaar voor een nieuw hoofdstuk in hun muzikale carrière. “De winnaar gaat niet alleen naar huis met de titel, maar krijgt ook 10.000 euro op de rekening gestort als kickstart voor nieuwe muziek”, aldus presentator Koen Wauters. Wie treedt in de voetsporen van winnares Marjolein Acke? Wie krijgt net zoals Red Sebastian een boost om u tegen te zeggen? Wie wint Sing Again 2025?

In de finale treden de acht finalisten aan in twee groepen. Elke kandidaat brengt een nieuw nummer waarmee ze meteen het vuur aan de lont steken. Daarna beslissen juryleden Natalia, Nora Gharib en Jens Dendoncker wie uit elke groep rechtstreeks naar de superfinale mag. Voor de anderen wordt het bang afwachten. Zij krijgen nog één kans in een alles-of-niets songclash, waarin ze het studiopubliek moeten overtuigen. Zij duiden in elke groep nog één iemand aan die eveneens doorstoot naar de superfinale. Uiteindelijk blijven er vier superfinalisten over, waarna het publiek dé ultieme winnaar van Sing Again bepaalt.

De finale wordt extra bijzonder met twee opmerkelijke gastoptredens. Marjolein Acke, winnares van Sing Again 2024, brengt een indrukwekkende versie van Con te Partirò. “Het was fantastisch om de finale van Sing Again te winnen”, vertelt ze. “Na die overwinning heb ik met Helmut Lotti mogen samen zingen bij Tien Om Te Zien en binnenkort komt zijn nieuwe album uit, waarop ik ook een duet met hem zing.” Sing Again verwelkomt ook Danzel, bekend van Idool 2003 en een absolute hitsensatie in Oost-Europa. “In Polen vragen ze mij al zes jaar om mee te doen met Dancing With The Stars, maar het lukt gewoon niet agendagewijs”, vertelt hij. “Het is een zot seizoen qua optredens. In november zit ik nog in Chicago, New Jersey, New York en in december in Mexico en Brazilië. 150 vluchten per jaar, dat voel je.” Danzel brengt zijn grootste hit Pump It Up én brengt ook beelden mee van zijn Idool-auditie 22 jaar geleden.

Bekijk de preview hier:

Niet voor publicatie:

​​De foto’s uit het persbericht kan je downloaden via communicatie.vtm.be.

Bovenstaande video is over te nemen via deze embedcode:

<div style='padding-top: 56.25%; position: relative; height: 0; width: 100%;'><iframe allowfullscreen='' class='mc-embed' height='100%' mozallowfullscreen='' src='https://embed.mychannels.video/production/1821286?external=true&loop=false&aspect_ratio=16%3A9&auto_play=false&pip=false&single_play=false' style='border: 0; position: absolute; left:0; top: 0; overflow:hidden;' webkitallowfullscreen='' width='100%'></iframe></div>

Sylvia De Doncker

Sr. Press Officer, DPG Media

Delen

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over VTM

Voor journalisten en fotoredacties

Alle teksten, fotomateriaal, grafisch materiaal, logo’s, merken en audiovisueel materiaal zijn eigendom van DPG Media. Het gebruik is niet toegestaan zonder voorafgaandelijke toestemming van DPG Media, ofwel via e-mail ofwel voor fotomateriaal via het ontvangen van een login op https://foto.dpgmedia.be/. Het gebruiken van een login houdt in dat je instemt met de gebruiksvoorwaarden en geldende rechten. 

Klik hier voor de uitgebreide fotodatabank

Klik hier voor de newsroom van DPG Media

Klik hier voor de newsroom van Qmusic, Joe en Willy

Voor kijkers en surfers 

Geen persgerelateerde vragen? Contacteer de customer service van DPG Media via info@dpgmedia.be

Neem contact op met

Medialaan 1 1800 Vilvoorde

pers@dpgmedia.be

vtm.be