Quentin ‘gokt scheef’ en moet Bestemming X verlaten in Pisa
Quentin’s avontuur in Bestemming X eindigde zonet in de iconische stad Pisa. Met opgeheven hoofd keek hij terug op zijn ervaring: "Het was een fantastische tijd, een leuk avontuur. Ik heb nieuwe mensen leren kennen en waanzinnige herinneringen gemaakt die ik mee naar huis neem." Twijfel bij het plaatsen van zijn X betekende zijn ondergang. “Ik heb nog aan Firenze gedacht, maar ik weet niet waarom mijn gedachtegang veranderd is. Aan Italië heb ik nooit getwijfeld”, zei hij tegen Lize Feryn, die deze aflevering de handlanger van dienst was.
Bekijk hier de exit van Quentin:

Tijdens de aflevering voorzag Lize de kandidaten van tips, waaronder haar opvallende felrode laarzen tijdens het Bal Der Geliefden. "Een echte Italiaanse laars als tip”, lachte ze. Vanuit de laars van Italië werkten de tips toe naar de exacte locatie waar de kandidaten op dat moment waren. Zo verwees Aster in één van zijn presentaties naar Firenze en speelden de kandidaten net voor de exit niet toevallig een spelletje tassen stapelen, wat verwees naar de beroemdste scheve toren ter wereld. Als laatste maaltijd kregen de kandidaten bovendien letterlijk een ‘toren aan pizza’s’ voorgeschoteld. Maar misleidingen waren er ook: Lize sprak tijdens het feest meerdere keren (foutief) Sloveens, de kandidaten proefden (pikante) Sloveense gerechten, en er werd een Sloveense versie van Con Te Partiro gedraaid.
De kandidaten konden ook tips bemachtigen. Tijdens het Bal Der Geliefden werd elke kandidaat verrast door een geliefde van het thuisfront. Maar de kandidaten mochten geen blijk van herkenning geven, want als hun tegenspelers hen juist koppelden, verloren ze een cruciaal voordeel. Karlien, die als enige voorkennis had, probeerde informatie los te krijgen over het thuisfront, maar bracht daarmee zichzelf in gevaar toen ze onbedoeld onthulde dat ze het liefst haar vriend Pieter op bezoek zou hebben. Anke, die foto’s van Pieter had gezien, ontmaskerde hem. "Ik heb heel veel foto’s mee van Pieter, dus tuurlijk wist Anke hoe hij eruit zag. Het was best zuur, maar ik heb hem gezien, en dat is het beste van allemaal", vertelde Karlien.
Bart won de laatste game voor de exit en kreeg een ultieme tip over de beroemde brug in Firenze. Helaas was er geen tijd om die belangrijke informatie met zijn maatje Quentin te delen, want de exit volgde sneller dan verwacht. "Normaal wissel ik veel info uit met Bart, ik mis nu informatie die hij wel heeft. Het blijft een gok in zuidelijk Italië", zei Quentin. Helaas was het niet genoeg: zijn X stond te ver van de locatie en hij moest de bus verlaten.
Niet voor publicatie:
De foto’s uit het persbericht kan je downloaden via communicatie.vtm.be of foto.dpgmedia.be.
Bovenstaande video is over te nemen via deze embedcode: <div style='padding-top: 56.25%; position: relative; height: 0; width: 100%;'><iframe allowfullscreen='' class='mc-embed' height='100%' mozallowfullscreen='' src='https://mychannels.video/embed/1127712?auto_play=false&loop=false&pip=false&single_play=false' style='border: 0; position: absolute; left:0; top: 0; overflow:hidden;' webkitallowfullscreen='' width='100%'></iframe></div>