Nathalie Meskens is terug met ‘Beste Kijkers’ in een gloednieuw decor en met nieuwe gasten

vanaf 7 september elke woensdag om 20u35 bij VTM

Terug van weggeweest: Beste Kijkers, een één uur durende humoristische televisie-quiz met de allerleukste must-see fragmenten van de afgelopen week. 

In een volledig nieuw decor blikt Nathalie met 3 bekende Vlamingen terug op de leukste, grappigste en meest opmerkelijke beelden uit binnen- en buitenland. In een paar geestige quiz-rondes zoekt ze uit wie van de drie de voorbije week het beste heeft opgelet en zo ‘De Beste Kijker’ wordt. De twee anderen krijgen een herkansing in de finale. Daarin strijden ze om niet de allerslechtste kijker te worden, want die moet een tegenprestatie leveren.

Jens Dendoncker, Julie Van den Steen en William Boeva mogen woensdag de spits afbijten van dit gloednieuwe seizoen.

Beste Kijkers, op 7 september om 20u35 bij VTM en ook op VTM GO.

Niet voor publicatie: ​
De foto’s uit het persbericht kan je downloaden via communicatie.vtm.be of foto.dpgmedia.be.

Isabelle Couvreur

Press Officer, DPG Media

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over VTM

Voor journalisten en fotoredacties

Alle teksten, fotomateriaal, grafisch materiaal, logo’s, merken en audiovisueel materiaal zijn eigendom van DPG Media. Het gebruik is niet toegestaan zonder voorafgaandelijke toestemming van DPG Media, ofwel via e-mail ofwel voor fotomateriaal via het ontvangen van een login op https://foto.dpgmedia.be/. Het gebruiken van een login houdt in dat je instemt met de gebruiksvoorwaarden en geldende rechten. 

Klik hier voor de uitgebreide fotodatabank

Klik hier voor de newsroom van DPG Media

Klik hier voor de newsroom van Qmusic, Joe en Willy

Voor kijkers en surfers 

Geen persgerelateerde vragen? Contacteer de customer service van DPG Media via info@dpgmedia.be

Neem contact op met

Medialaan 1 1800 Vilvoorde

pers@dpgmedia.be

vtm.be