Dit zijn de finalisten van Lift You Up én de nieuwe singles van Metejoor, Laura Tesoro, Bart Peeters en Jasper Steverlinck

Wie wint de grote finale op vrijdag 14 maart om 20u40 bij VTM?

Wie matcht het best met Metejoor, Laura Tesoro, Jasper Steverlinck en Bart Peeters, en wie brengt samen met hen een gloednieuwe single uit? Op die vragen volgt volgende vrijdag 14 maart het antwoord in de grote finale van Lift You Up. Dat wordt een finale waarin vier talenten nog in de running zijn voor de kans van hun leven. Metejoor duikt de finale in met Katrien, Laura Tesoro koos in de halve finale voor Anna, Jasper vertrouwt op de gouden stem van Madeline en Bart gaat met Daan voor niets minder dan feest op het podium. Wie van deze vier haalt volgende week de eindwinst binnen en mag samen met zijn of haar mentor de nieuwe single uitbrengen en op tournee gaan?

Hoe die nieuwe singles precies klinken, werd al duidelijk in de halve finale van vanavond. Daarin stelden de vier mentors hun song in primeur voor aan hun fanzones en aan het grote publiek. Metejoor en Katrien (24, Antwerpen) zongen samen Te Waar Om Mooi Te Zijn, een aanstekelijke song over een relatie die stuk gelopen is. “Katrien blendt in deze song vocaal heel sterk. Ik voel dat zij het hardst is gegroeid en nog verder kan groeien.

Bekijk de nieuwe song Te Waar Om Mooi Te Zijn van Metejoor & Katrien hier:

Laura Tesoro ziet in Anna (31, Godinne) haar ultieme match. “De manier waarop ze dingen vertelt… zij is echt een gevoelspersoon. Ik voel dat als ik met haar sta te zingen. Dat zijn de kippenvelmomenten.” Anna zong samen met Laura de nieuwe song Silverline, over het vinden van een lichtpuntje in moeilijke tijden.

Bekijk de nieuwe song Silverline van Laura & Anna hier:

Jasper Steverlinck stond voor een moeilijke beslissing, maar koos voor een collab met Madeline (20, Oostkamp) voor zijn song Here In My Arms. “Ik heb altijd gezegd dat ik op zoek was naar contrast omdat ik dat de mooiste collabs vind. Madeline is iemand die goed luistert en heel constructief is. Als je iets vertelt, neemt zij dat snel op en doet ze daar ook iets mee. Ze heeft een bijzonder goede recording voice, een enorme troef.

Bekijk de nieuwe song Here In My Arms van Jasper & Madeline hier:

Ook Bart Peeters maakte zijn finalist vanavond bekend. Hij zingt volgende week samen met Daan (25, Herentals) de nieuwe song Ik Weet Haast Niks, een Nederlandstalige versie van de wereldhit Wonderful World van Sam Cooke. “Daan is een maffe gast die leeft op zijn impulsen. Wat je ziet is wie hij is.

Bekijk de nieuwe song Ik Weet Haast Niks van Bart & Daan hier:

Niet voor publicatie:

De foto’s uit het persbericht kan je downloaden via communicatie.vtm.be of foto.dpgmedia.be.

Bovenstaande video’s zijn over te nemen via deze embedcodes:

Sylvia De Doncker

Sr. Press Officer, DPG Media

Share

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over VTM

Voor journalisten en fotoredacties

Alle teksten, fotomateriaal, grafisch materiaal, logo’s, merken en audiovisueel materiaal zijn eigendom van DPG Media. Het gebruik is niet toegestaan zonder voorafgaandelijke toestemming van DPG Media, ofwel via e-mail ofwel voor fotomateriaal via het ontvangen van een login op https://foto.dpgmedia.be/. Het gebruiken van een login houdt in dat je instemt met de gebruiksvoorwaarden en geldende rechten. 

Klik hier voor de uitgebreide fotodatabank

Klik hier voor de newsroom van DPG Media

Klik hier voor de newsroom van Qmusic, Joe en Willy

Voor kijkers en surfers 

Geen persgerelateerde vragen? Contacteer de customer service van DPG Media via info@dpgmedia.be

Neem contact op met

Medialaan 1 1800 Vilvoorde

pers@dpgmedia.be

vtm.be