Bondgenoten halen opgelucht adem: Omar Souidi ontmaskerd als eerste verrader
Na zes dagen vol manipulatie, theatrale uitbarstingen en verhitte confrontaties is het eindelijk zover: de bondgenoten hebben hun eerste verrader te pakken. Omar, die zich tot nu toe met verve door het spel had gebluft, werd aan de Ronde Tafel ontmaskerd en moest zijn ware gelaat tonen. “We hebben het spel gespeeld. Ik heb me voorgenomen om in De Verraders van mezelf een soort personage te maken. Ze hebben de domste verrader te pakken, want ik ben er als eerste uit. Ik zwaai uit met de ‘V’ van verrader. Ik hoop dat de verraders winnen, maar de bondgenoten maken nu wel kans. Ze hebben beet en dat smaakt sowieso naar meer… Veel succes!”
Bekijk hier de verbanning van Omar Souidi:

De ochtend begon met een geladen sfeer. Yannick had er genoeg van: “Vandaag gaat het opgelost worden. Er is gisteren te veel genegeerd.” Lynn, Amelie en Clémentine sloten zich aan bij de verdenkingen richting Omar. “Hij heeft een rode kaart gestoken bij volle bewustzijn. Punt”, klonk het bij Lynn. Omar zelf bleef de strijdlustige verrader: “Als er één verrader moet winnen, wil ik dat zijn.” Tussen de beschuldigingen door wordt duidelijk dat Gerben vermoord werd. Een gevaarlijke keuze van de verraders. Want nu blijven enkel Clémentine en Amelie over als mogelijke verraders die in de kooien werden gezet. “Ik heb gisteren iets te veel gepraat tegen mensen die ik niet mocht vertrouwen. Amelie en Omar zijn verraders, 100% zeker. Omar, ik heb je veel te snel laten gaan aan de Ronde Tafel, maar het is te laat”, klonk het bij Gerben.
Bekijk hier de moord op Gerben Tuerlinckx:

Aan de Ronde Tafel kwamen drie namen bovendrijven, maar de focus verschoof snel naar Omar. Ondanks pogingen om de groep te doen twijfelen, kon hij de storm niet meer keren. Yannick zette de toon: “Zo’n drama kan ik me niet inbeelden als jij geen verrader bent.” Toen de stemmen geteld werden, moest Omar op de stip. De bondgenoten vierden hun eerste overwinning. “Saflet uitgedeeld en hij ligt tegen de grond,” glunderde Yannick. Lynn waarschuwde echter: “Omar is niet alleen. Er zijn er nog.” Olivier bleef gefocust: “Het is Clémentine of Amelie.”
Met Omar uit het spel is de eerste slag gewonnen, maar de oorlog nog lang niet. Wie wordt het volgende doelwit van de bondgenoten? Komen er meer schijnwerpers op Amelie? En wat houdt de opdracht van Staf in voor de verraders?
Niet voor publicatie:
Bovenstaande video’s zijn over te nemen via deze embedcode:
- Omar Souidi ontmaskerd als eerste verrader: <div style='padding-top: 56.25%; position: relative; height: 0; width: 100%;'><iframe allowfullscreen='' class='mc-embed' height='100%' mozallowfullscreen='' src='https://embed.mychannels.video/production/1869956?external=true&loop=false&sticky=false&aspect_ratio=16%3A9&auto_play=true&auto_mute=true&pip=false&single_play=true' style='border: 0; position: absolute; left:0; top: 0; overflow:hidden;' webkitallowfullscreen='' width='100%'></iframe></div>
- Gerben ligt uit het spel: <div style='padding-top: 56.25%; position: relative; height: 0; width: 100%;'><iframe allowfullscreen='' class='mc-embed' height='100%' mozallowfullscreen='' src='https://embed.mychannels.video/production/1869986?external=true&loop=false&sticky=false&aspect_ratio=16%3A9&auto_mute=true&auto_play=true&pip=false&single_play=true' style='border: 0; position: absolute; left:0; top: 0; overflow:hidden;' webkitallowfullscreen='' width='100%'></iframe></div>